Motivační citáty (nejen) pro umělce

Mít motivaci je strašně důležité pro jakoukoliv naši činnost. Ať už pracujete v kanceláři nebo se živíte uměním, musí vás vaše práce motivovat. Jinak nám to celé přestane dávat smysl a nebude nás to bavit. Já svou práci miluji! Občas si ji navíc zpříjemním citáty od nejrůznějších osobností, které… chcete vědět víc?

Vystavuji v Pasáži českého designu v Praze

Ráda bych vás pozvala do Pasáže českého designu v Praze, kde od 4. prosince 2022 do 4. března 2023 vystavuji své obrazy. Výstavní prostory se nacházejí v pasáži České národní banky v ulici Na Příkopě 28. Pasáž českého designu je zajímavý a prakticky nonstop otevřený prostor. V prosklených… chcete vědět víc?

Výstava v Českém Těšíně: 28/1 - 3/3 2023

Ráda bych vás pozvala na svou sólo výstavu, která se uskuteční od 28. ledna do 3. března 2023. Mé obrazy si můžete prohlédnout v Divadelní galerii Těšínského divadla v Českém Těšíně.  Výstava nese název "Život". Všechny obrazy, které na ní uvidíte, vznikaly totiž v době mého druhého těhotenství. A… chcete vědět víc?

Letní škola malby na FaVU VUT

V létě jsem si vyzkoušela malovat na Fakultě výtvarných umění Vysokého učení technického v Brně. A bylo to moc přínosné. Kurz je pro veřejnost a opakuje se každý rok. Stačí nepromeškat přihlášku. Na stránkách FaVU VUT najdete v sekci "Pro veřejnost" odkaz na "Letní školy a kurzy". Letos jich… chcete vědět víc?

Výstava obrazů v Praze U jednoho stolu

Od 7. 6. do 6. 7. 2022 si můžete v Praze v prostorách kreativní dílny a baru U jednoho stolu prohlédnout mé obrazy. Vystavuji zde 10 svých větších obrazů na plátně s motivy stromů, ale také krajin. Bar najdete přímo na smíchovské náplavce a kromě prohlídky či případného pořízení obrazu si zde… chcete vědět víc?

Výstava mých abstrakcí v Pura Vida v Brně

Od 16. 6. do 31. 7. 2022 si můžete v showroomu Pura Vida v Brně prohlédnout mé abstraktní obrazy. S brněnskou módní značkou jsem spolupracovala na vytvoření kolekce oblečení, která nese potisk vytvořený z jednoho mého obrazu.  S Pura Vida toho máme hodně společného a na první pohled je zřejmé, že… chcete vědět víc?

Art & Fashion: výstava a nová kolekce Pura Vida

Zvu vás na akci, která spojuje umění a módu. Vernisáž proběhne 16. 6. v 17 hodin v showroomu Pura Vida. Bude zde představena nová kolekce oblečení TAKE ACTION, která vznikla z mého obrazu. Samotný obraz a další mé obrazy budou na výstavě také k vidění.  Můžete se těšit na mě osobně a samozřejmě… chcete vědět víc?

lesi | Výstava obrazů Simony Vojtěškové v Praze

Velice ráda bych vás pozvala na výstavu svých obrazů v Praze. Proběhne od 7. června do 6. července v prostorách kreativní dílny a baru U jednoho stolu na pražské smíchovské náplavce. lesi | Výstava obrazů Simony Vojtěškové v Praze Vernisáž se proběhla 7. června v 18 hodin. Výstava potrvá až do 6.… chcete vědět víc?

Fotky od klientů, aneb Jaro v interiéru

Mám vždycky radost, když mi klienti pošlou fotku mého obrazu v jejich interiéru. Je to takový zvláštní nepopsatelný pocit. A zvlášť pokud se jedná o velký obraz na plátně, jako bylo Jaro (Spring) o velikosti 100 x 100 centimetrů.  Obraz jako dělaný do skandinávsky laděného interiéru. A jen pro… chcete vědět víc?

Výstava v Café POLE

Celý únor si můžete zblízka prohlédnout můj obraz Tulip Field v Café POLE v Brně. A nejen můj obraz. Vystavuji tam společně s několika umělkyněmi z České republiky i ze zahraničí. Já a vystavovaný obraz Tulip Field, 100 x 100 cm. Společnou výstavu umělkyň pořádá platforma Art Mums United, která… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »