Výstava Vnitroblock: 18. 4. - 23. 5. 2024

Zvu vás na svou druhou letošní výstavu, která se uskuteční od 18. dubna do 23. května 2024 v prostorách Vnitroblocku v Praze. Jedná se o sólo výstavu, takže uvidíte více jak tři desítky mých obrazů z let 2023 a 2024.  Místo klasické vernisáže proběhne v místě výstavy "setkání s autorkou", tedy se… chcete vědět víc?

Vernisáž v Laufen Space Prague

Je to za mnou! Vernisáž k výstavě "Až naprší a uschne" proběhla v pondělí 11. března 2024 a bylo to moc fajn. Kurátorka Reny Mužíková přivítala hosty a pověděla pár detailů k mým obrazům a k obrazům Elišky Astlové. Nějvětší ohlasy jsem zaznamenala na své tapiserie. Na vlněné obrazy se mě ptal během… chcete vědět víc?

Výstava "Až naprší a uschne"

Ráda bych vás pozvala na výstavu, která se uskuteční od 7. března do 6. dubna 2024. Společně s Eliškou Astlovou budu vystavovat obrazy v Laufen Space Prague na adrese I. P. Pavlova 5 v Praze.  Vernisáž proběhne 11. 4. v 18 hodin. Výstava nese název "Až naprší a uschne" a uvidíte na ní obrazy, které… chcete vědět víc?

Motivační citáty (nejen) pro umělce

Mít motivaci je strašně důležité pro jakoukoliv naši činnost. Ať už pracujete v kanceláři nebo se živíte uměním, musí vás vaše práce motivovat. Jinak nám to celé přestane dávat smysl a nebude nás to bavit. Já svou práci miluji! Občas si ji navíc zpříjemním citáty od nejrůznějších osobností, které… chcete vědět víc?

Vystavuji v Pasáži českého designu v Praze

Ráda bych vás pozvala do Pasáže českého designu v Praze, kde od 4. prosince 2022 do 4. března 2023 vystavuji své obrazy. Výstavní prostory se nacházejí v pasáži České národní banky v ulici Na Příkopě 28. Pasáž českého designu je zajímavý a prakticky nonstop otevřený prostor. V prosklených… chcete vědět víc?

Výstava v Českém Těšíně: 28/1 - 3/3 2023

Ráda bych vás pozvala na svou sólo výstavu, která se uskuteční od 28. ledna do 3. března 2023. Mé obrazy si můžete prohlédnout v Divadelní galerii Těšínského divadla v Českém Těšíně.  Výstava nese název "Život". Všechny obrazy, které na ní uvidíte, vznikaly totiž v době mého druhého těhotenství. A… chcete vědět víc?

Letní škola malby na FaVU VUT

V létě jsem si vyzkoušela malovat na Fakultě výtvarných umění Vysokého učení technického v Brně. A bylo to moc přínosné. Kurz je pro veřejnost a opakuje se každý rok. Stačí nepromeškat přihlášku. Na stránkách FaVU VUT najdete v sekci "Pro veřejnost" odkaz na "Letní školy a kurzy". Letos jich… chcete vědět víc?

Výstava obrazů v Praze U jednoho stolu

Od 7. 6. do 6. 7. 2022 si můžete v Praze v prostorách kreativní dílny a baru U jednoho stolu prohlédnout mé obrazy. Vystavuji zde 10 svých větších obrazů na plátně s motivy stromů, ale také krajin. Bar najdete přímo na smíchovské náplavce a kromě prohlídky či případného pořízení obrazu si zde… chcete vědět víc?

Výstava mých abstrakcí v Pura Vida v Brně

Od 16. 6. do 31. 7. 2022 si můžete v showroomu Pura Vida v Brně prohlédnout mé abstraktní obrazy. S brněnskou módní značkou jsem spolupracovala na vytvoření kolekce oblečení, která nese potisk vytvořený z jednoho mého obrazu.  S Pura Vida toho máme hodně společného a na první pohled je zřejmé, že… chcete vědět víc?

Art & Fashion: výstava a nová kolekce Pura Vida

Zvu vás na akci, která spojuje umění a módu. Vernisáž proběhne 16. 6. v 17 hodin v showroomu Pura Vida. Bude zde představena nová kolekce oblečení TAKE ACTION, která vznikla z mého obrazu. Samotný obraz a další mé obrazy budou na výstavě také k vidění.  Můžete se těšit na mě osobně a samozřejmě… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »